wcześniejsze sukcesy
rok szkolny 2014/2015
I miejsce w turnieju piłki nożnej halowej chłopców TOŁSTOJ CUP 2015
VII miejsce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół gimnazjalnych
rok szkolny 2013/2014
V miejsce chłopców w piłce nożnej chłopców w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół gimnazjalnych – Liga orlików
VI miejsce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół gimnazjalnych
VII miejsce chłopców w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół gimnazjalnych
V miejsce (chłopcy )w łyżwiarstwie szybkim w Mistrzostwach Rudy Śląskiej
VI miejsce dziewcząt w Indywidualnych Biegach Przełajowych szkół gimnazjalnych
VII miejsce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół gimnazjalnych
VI dziewcząt w Mistrzostwach Ruda Śląskiej w badmintonie dziewcząt
rok szkolny 2012/2013
II miejsce w piłce nożnej chłopców w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół gimnazjalnych
III miejsce (chłopcy )w łyżwiarstwie szybkim w Mistrzostwach Rudy Śląskiej
II miejsce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół gimnazjalnych
III miejsce w siatkówce plażowej chłopców
V miejsce w konkursie strzeleckim
rok szkolny 2011/2012
I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców "MINI EURO"
III miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół gimnazjalnych w siatkówce plażowej dziewcząt
IV miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół gimnazjalnych w biegach łyżwiarskich chłopców
IV miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
IV miejsce w Finale Miejskim w piłce nożnej halowej chłopców
IV miejsce w Finale Ligi Orlików - chłopcy
rok szkolny 2010/2011
II miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców
IV miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców
IV miejsce w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół gimnazjalnych w koszykówce chłopców
rok szkolny 2009/2010
IIm. Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Biegach Łyżwiarskich Chłopców Szkół Gimnazjalnych
III m. w Mistrzostwach Rudy Śląskiej szkół gimnazjalnych w Siatkówce Plażowej Chłopców
IIm. Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Gimnazjalnych
IIIm. Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Siatkówce plażowej Chłopców
IVm. w Finale miejskim Mistrzostw Rudy Śląskiej w Piłce nożnej chłopców
rok szkolny 2008/2009
Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Siatkówce Chłopców Szkół Gimnazjalnych: II miejsce;
Mistrzostwa Rudy Śląskiej w Siatkówce Plażowej - Kategoria Chłopców: I miejsce;
XVI Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych: II miejsce;
Letnie Igrzyska Lekkoatletyczne:
- 3 medale złote
- 3 medale srebrne
- 2 medale brązowe.
rok szkolny 2007/2008
Siatkówka chłopców
I miejsce w Finale Miejskim
I miejsce w Finale Rejonowym
III miejsce w Półfinale Wojewódzkim
Siatkówka plażowa
I miejsce w Finale Miejskim, awans do Finału Wojewódzkiego
Sztafetowe biegi przełajowe
II miejsce w Finale Miejskim (chłopcy)
II miejsce w Finale Rejonowym (chłopcy)
Piłka ręczna dziewcząt
IV miejsce w Finale Miejskim
Indywidualne biegi przełajowe
II miejsce (chłopcy) – Kamil Szafranek
III miejsce (dziewczęta) – Kamila Tasarz
II miejsce (dziewczęta) – Kamila Tasarz
XX Lekkoatletyczne Igrzyska Szkół Gimnazjalnych
II miejsce w pchnięciu kulą – Barbara Wiśniewska
III miejsce w biegu na 800m – Kamila Tasarz
III miejsce w biegu na 800m – Kamil Szafranek
II miejsce w skoku w dal – Daniel Paluchewicz
II miejsce w biegu na 600m – Paweł Broda
III miejsce w biegu na 600m – Adam Ponikiewski
II miejsce w biegu na 800m – Bartosz Tasarz
II miejsce w biegu na 400m – Adrian Kowalski
Turnieje Okolicznościowe
III miejsce w Dzielnicowym Turnieju Tenisa Stołowego – Kamila Tasarz
II miejsce drużynowo w Dzielnicowym Turnieju Tenisa stołowego
I miejsce – Noworoczny Turniej Siatkówki Chłopców
I miejsce – Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły ZSP 4
rok szkolny 2006/2007
Miejski turniej piłki nożnej plażowej – I miejsce
Miejski turniej piłki nożnej halowej szkół gimnazjalnych – III miejsce
Miejska siatkówka chłopców – II miejsce
Indywidualne miejskie biegi przełajowe wśród chłopców – III miejsce
Miejski Konkurs Piłki Siatkowej Dziewcząt – III miejsce
Miejski Konkurs Piłki Siatkowej Chłopców – II miejsce
Turniej tenisa stołowego – II miejsce
Miejski Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców – III miejsce
Mistrzostwa szkół gimnazjalnych w BOWLINGU dziewcząt – I miejsce
Turniej miejski tenisa stołowego – III miejsce