• chemiczne (2).jpg
 • blaa.jpg
 • IMG_1777.jpg
 • SAM_0007.JPG
 • IMG_9887.JPG
 • Jgq41ZjT46Q8H1DIQWa7A.jpg
 • d6SzI6VPTRqsXltU94XK2A.jpg
 • DSC03078.JPG
 • SAM_0015.JPG
 • SAM_0034.JPG
 • SAM_0042.JPG
 • IMG_20190305_131336.jpg
 • IMG_5794.JPG
 • SAM_0004 (2).JPG
 • SAM_0030.JPG
 • 20220111_184605.jpg
 • EHa7vBDMQHedqs9Jj0SoRA.jpg
 • 9KC5M8MTLqBhzvQ3KPRSw.jpg
 • 20181205_090125.jpg
 • DSC_0525.jpg

Nasze wcześniejsze działania

 

POCZTA WALENTYNKOWA

 

Walentynki to niepowtarzalna okazja, aby wyznać swoje uczucia.  W piątek - 14 lutego 2020r. - nawet najbardziej nieśmiali z naszych uczniów mogli skorzystać z Poczty Walentynkowej, którą jak co roku zorganizował niezastąpiony Samorząd Uczniowski. W zebranie, posortowanie i doręczenie kartek walentynkowych zaangażowały się uczennice klas V i VI.

 

SZKOLNA ZABAWA KARNAWAŁOWA

 

Jak uczcić mijający karnawał i zbliżające się Walentynki? Najlepiej szkolną zabawą karnawałową. Wieczorem 13 lutego klasy V i VI wspólnie bawiły się przy dźwiękach przebojów z różnych epok. Dyskotekę urozmaicały zabawy, konkurs tańca na gazecie oraz poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

 

 

Zabawa została zorganizowana z inicjatywy Rady Samorządu Uczniowskiego. W jej przygotowanie zaangażowali się również uczniowie klas szóstych: Piotr Rolnik, Igor Kurcz oraz Bartosz Liszewski, którzy pełnili rolę wodzirejów. Nad dyskoteką opiekę sprawowały pani Agnieszka Karaś i pani Ewa Waszewska oraz mamy szóstoklasistów: pani Sonia Kurcz oraz pani Anna Trutkowska.

 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

 

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 20 listopada uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Święto upamiętnia uchwalenie Deklaracji Praw Dziecka w 1959 roku a także Konwencji o Prawach Dziecka w 1989 roku. Z tej okazji uczniowie przyszli do szkoły ubrani w niebieskie i błękitne koszulki, ponieważ są to kolory UNICEF-u organizacji humanitarnej działającej na rzecz dzieci.

Rada Samorządu Uczniowskiego przygotowała gazetkę poświęconą prawom dziecka oraz działalności UNICEF-u. Na przerwach uczennice klasy VI Marysia Bramowska i Nikola Trutkowska malowały na buziach błękitne serduszka.

 

ANDRZEJKI

Końcem listopada wypada niezwykły dzień. Dzień, w którym imieniny obchodzi Andrzej, a mimo to świętują wszyscy ludzie, bez względu na to jak się nazywają. My również postanowiliśmy uczcić ten wyjątkowy dzień staropolskim zwyczajem wróżenia. Członkowie Samorządu Uczniowskiego wcielili się w rolę wróżbitów i sięgając po swoje jakże magiczne zdolności przepowiadali uczniom przyszłość. A trzeba przyznać, że co jak co, ale czarować to potrafią:) Podczas przerw chętnych do odkrywania swoich przyszłych losów nie brakowało. Ale przypominamy, stawialiśmy głównie na dobrą zabawę. Po odejściu od wróżbitów reklamacji nie uwzględnia się.

                                        TAŃCE

Czekaliśmy na Wasze inicjatywy i bardzo nas cieszy, że tak szybko zgłosiliście pierwszy pomysł!

Wspólnymi siłami udało nam się zebrać i zorganizować grupę uczniów chętnych do uczestnictwa w zajęciach tanecznych. Pierwsze spotkania już za nami i mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać regularne spotkania. Liczy się forma i rozwijanie talentów. W końcu nadchodzi karnawał i umiejętności taneczne na pewno każdemu się przydadzą. Kto jeszcze nie był na tańcach może nadrobić i pojawić się na kolejnym spotkaniu, serdecznie zapraszamy we wtorki o 14:30.