• DSC03078.JPG
 • warsztaty chemiczne (3).jpg
 • poli.jpg
 • DSC_0525.jpg
 • Jgq41ZjT46Q8H1DIQWa7A.jpg
 • chemiczne (2).jpg
 • DSCN1152.jpg
 • IMG_9887.JPG
 • 20180920_105526.jpg
 • 20190108_102457.jpg
 • 20181205_090125.jpg
 • SAM_0042.JPG
 • SAM_0034.JPG
 • SAM_0004 (2).JPG
 • 124tuj.gif
 • SAM_0007.JPG
 • 9KC5M8MTLqBhzvQ3KPRSw.jpg
 • IMG_20190305_131336.jpg
 • SAM_0015.JPG
 • SAM_0030.JPG

Psycholog i pedagog

 Nasza szkoła świadczy szeroką pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla Uczniów i ich Rodziców. Dzieci chętnie chodzą na zajęcia rozwijające uzdolnienia, wspierające w nauce, a także specjalistyczne, prowadzone przez pedagoga, psychologa, logopedę czy pedagogów specjalnych. Pedagog i psycholog organizują ciekawe zajęcia dla klas, apele, otaczają swoim serdecznym wsparciem dzieci i młodzież w obliczu różnych trudności wieku dorastania. Rodzice i opiekunowie mogą skorzystać z fachowych porad i konsultacji ze specjalistami oraz skorzystać z ciekawych prelekcji przygotowywanych online by były one dostępne w dogodnym terminie.

 

 

#StyleEntry, because it's cool to give

Godziny pracy pedagoga i psychologa

Dwójka kocha kino

Teatr profilaktyczny

Dla rodziców

Nasze programy

Jak zachęcić młodzież do odpowiedniego spędzania czasu wolnego?

 

Pedagog szkolny – mgr Urszula Piwowarska

Pani Urszula jest pedagogiem o specjalizacji resocjalizacyjnej. Przez kilka lat pracowała z trudną młodzieżą w Placówce Interwencyjnej. 8 lat temu dołączyła do Grona Pedagogicznego Gimnazjum nr 2. Pani pedagog świadczy pomoc uczniom w różnych sytuacjach: pomaga uczniom uzdolnionym w rozwijaniu ich talentów, prowadzi zajęcia o charakterze terapeutycznym dla uczniów w trudnej sytuacji życiowej, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczniów z dysleksją i dysgrafią, współprowadzi Kółko Teatralne, liczne rozmowy motywujące, wspierające. Pani pedagog czuwa również nad bezpieczeństwem uczniów poprzez prowadzenie apeli porządkowych, monitoring wagarów, dyżurowanie na przerwach. Wraz z psychologiem organizuje działania profilaktyczne w naszej szkole. Pani Ula ma szerokie zainteresowania, które obejmują m.in. film, muzykę, poezję. Jest pasjonatką motocykli, a także wielką miłośniczką zwierząt, co udowodniła dając dom dwóm psom z naszego schroniska. W naszej szkole dała się poznać jako osoba konsekwentna i zawsze skora do pomocy uczniom i rodzicom.

 

Psycholog szkolny – mgr Maja Czich