• d6SzI6VPTRqsXltU94XK2A.jpg
  • 5BLwgnSRTp2Yi0KAgFneA.jpg

Życie klasy 7B

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Przed nami nowy rok szkolny 2020/2021. Czas płynie nieubłaganie. Jeszcze nie tak dawno po raz pierwszy przekraczaliśmy progi naszej szkoły, a dziś już jesteśmy uczniami klasy siódmej. W tym roku czeka nas wiele wyzwań. Jednym z nich będzie nauka nowych przedmiotów takich jak chemia, fizyka czy język niemiecki. Wyzwaniem będą także procedury bezpieczeństwa obowiązujące w szkole w związku z epidemią COVID-19. Mimo to bardzo się cieszymy, że wróciliśmy do szkoły.

WYBÓR SAMORZĄDU KLASOWEGO

We wrześniu, jak co roku, wybraliśmy Trójkę Klasową. Okazało się, że postawiliśmy na te same osoby, co w klasie szóstej, ale w trochę innej konfiguracji. Przewodniczącą klasy została Jessica, jej zastępcą Marcel, a skarbnikiem Martyna.

BO Z CHŁOPAKAMI FAJNIE JEST …”

Mimo wielu obostrzeń panujących w naszej szkole w związku z epidemią COVID-19 dziewczyny nie zapomniały o chłopakach. Z okazji ich święta złożyły im życzenia i przygotowały drobne upominki.

Z okazji tego dnia niezwykłego,

życzymy Wam Chłopcy wszystkiego najlepszego,

humoru radosnego

i aby codziennie spotkało Was coś magicznego,

by się spełniły Wasze życzenia,

by się ziściły Wasze marzenia,

by uśmiech często gościł na Waszej twarzy,

byście zdobyli w życiu szczyt swoich marzeń.

Wszystko, co chcielibyście, by się zdarzyło,

wszystko, czego pragniecie, by Waszym było!

PLASTYCZNY SUKCES MARCELA

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Bombkowe święta” organizowanym przez Zespół Szkół nr 3 w Rudzie Śląskiej, który polegał na wykonaniu przestrzennej pracy – bombki bożonarodzeniowej dowolną techniką. W konkursie wziął także udział Marcel z naszej klasy i odniósł sukces, ponieważ jego bombka zajęła II MIEJSCE
w kategorii uczniowie klas VII – VIII.

Marcel gratulujemy.

ŚWIĘTA INNE NIŻ WSZYSTKIE

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie styl naszego życia bardzo się zmienił. Zmienił się także sposób obchodzenia tak uwielbianych przez nas świąt Bożego Narodzenia. Zamiast szkolnych Mikołajek czy Wigilii klasowych zostały nam tylko spotkania online. Zrobiliśmy jednak wszystko by poczuć magię zbliżających się świąt.

DO SZKOŁY NIE CHODZIMY - ZDALNIE SIĘ UCZYMY

Dzień Kobiet !!! Dzień Kobiet !!! Niech każdy się dowie …

Mimo pandemicznej codzienności Chłopcy nie zapomnieli o Dziewczynach w dniu ich święta. Na lekcji wychowawczej online były życzenia, a także zadania, z którymi Dziewczyny musiały się zmierzyć. Wszyscy dobrze się bawili i wspominali, jak to było rok temu, kiedy mogliśmy świętować w szkole.

Dziewczyny, szczere przyjmijcie od nas życzenia,

zdrowia, szczęścia i marzeń spełnienia !!!

KOLEJNY SUKCES MARCELA – TYM RAZEM SPORTOWY !!!

Miło nam poinformować, że 14 marca Marcel wziął udział w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym w Katowicach i w kategorii U-16 zdobył I MIEJSCE.

Marcel gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.