• DSCN1152.jpg
  • IMG_20181221_115718.jpg
  • 2B.jpg
  • SAM_0030.JPG
  • 20180124_091614.jpg
  • 1513254602_fLi.jpg
  • IMG_20190305_131336.jpg
  • DSC03078.JPG
  • chemiczne (2).jpg
  • 20190108_102457.jpg
  • 9KC5M8MTLqBhzvQ3KPRSw.jpg
  • 5BLwgnSRTp2Yi0KAgFneA.jpg
  • 20171123_184807.jpg
  • 20180920_105526.jpg
  • 20181205_090125.jpg
  • IMG_20181206_084824.jpg
  • SAM_0042.JPG
  • SAM_0015.JPG
  • warsztaty chemiczne (3).jpg
  • 20181029_132007.jpg

Zajęcia dodatkowe


 

 

Harmonogram zajęć dodatkowych

w roku szkolnym 2019/2020

L.p.

Nazwisko

Przedmiot

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1

A.Łukasik

edukacja wczesno-szkolna

 

8.55-9.40

 

 

 

2

A.Kłos

edukacja wczesno-szkolna

 

 

 

 

8.55-9.40

3

D.Ryncarz

edukacja wczesno-szkolna

8.55-9.40

 

 

 

 

4

B.Królikowsk-Balun

edukacja wczesno-szkolna

 

 

 

8.00-8.45

 

5

K.Kobos

edukacja wczesno-szkolna

11.45-12.30

 

 

 

 

6

M.Szopińska

edukacja wczesno-szkolna

 

11.45-12.30

 

 

 

7

K.Filipiak

matematyka

 

 

8.00-8.45

14.30 – 15.15

 

 

8

A.Zegardło

matematyka

 

12.50 –13.35

 

 

 

9

K.Woszek

geografia

14.40 - 15.25

 

 

 

 

10

A.Karaś

j. polski /j.angielski

 

 

 

13.45-14.30

 

                                                                                       

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Klasa

Rodzaj zajęć

Nazwa zajęć

Termin/ godzina

1

Wozek Katarzyna

1a

Zajęcia rozwijające uzdolnienia artystyczne

Mały artysta.” Zajęcia plastyczne.

Wtorek 8.55 - 9.40

2

Zegardło Agnieszka

1b

Zajęcia poszerzające wiedzę

Zabawy z matematyką.”

Czwartek 11.45 – 12.30

3

Woszek Katarzyna

2a

Zajęcia poszerzające wiedzę

Klub Młodego Odkrywcy

Wtorek 11.45 – 12.30

4

Widuch Wioletta

2a

Zajęcia poszerzające wiedzę

Polonistyczny zawrót głowy.”

Wtorek 12.50 – 13.35

5

Cyran Marcin

2b

Zajęcia poszerzające wiedzę

Żyję zdrowo na sportowo.”

Środa 13.45 – 14.30

6

Królikowska-Balun Barbara

2b

Zajęcia rozwijające uzdolnienia artystyczne

Mali muzycy.”

Czwartek 13.45 – 14.30

7

Kobos Kamila

3a

Zajęcia poszerzające wiedzę

Akademia Logicznego Myślenia.” Zabawy z programowaniem i nie tylko.

Wtorek 8.55 - 9.40

8

Kobos Kamila

3a

Zajęcia rozwijające uzdolnienia artystyczne

Zajęcia plastyczne z elementami programowania.

Wtorek 13.45 – 14.30

9

Waszewska Ewa

3b

Zajęcia rozwijające uzdolnienia artystyczne

English is fun.”

Poniedziałek 12.50 – 13.35

10

Widuch Wioletta

3b

Zajęcia poszerzające wiedzę

Podróże po literaturze.”

Wtorek 11.45 – 12.30

11

Filipiak Katarzyna

5a

Zajęcia poszerzające wiedzę

Kocham kino.” Kółko filmowe

Poniedziałek 13.30 – 14.45

12

Habelt-Kulik Monika

6a

Zajęcia poszerzające wiedzę

Jak zostać Leonardo da Vinci XXI wieku.” Zajęcia poszerzające wiedzę humanistyczną.

Czwartek 13.45 – 14.30

13

Zegardło Agnieszka

6b

Zajęcia poszerzające wiedzę

I ty zostaniesz Pitagorasem.”

Wtorek 13.45 – 14.30

14

Zegardło Agnieszka

8a

Zajęcia poszerzające wiedzę

Z egzaminem za Pan Brat.” Przygotowanie do egzaminu z matematyki.

Wtorek 14.30 – 15.15

15

Karaś Agnieszka

8a

Zajęcia poszerzające wiedzę

Okiem kamery.” Koło filmowe.

Wtorek 14.30 – 15.15

   

 

 

       laughing ZAPRASZAMY laughing